Hakkımızda

İzmir Uzay Çatı Yapımı

İzmir Uzay Çatı Firması

Norm Uzay Çatı olarak, 2000 yılından bu yana uzay çatı proje, imalat ve montaj işlerindeki faaliyetimizi sürdürmekteyiz. İzmir ve Ege bölgesi öncelikli olarak uzay çatının kullanıldığı bir çok endüstriyel ve estetik yapılar için anahtar teslim çözümler sunuyoruz. İzmir merkezli uzay çatı imalat firması olarak, mühendislik kadromuzla en üst düzey müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz.

İzmir Yenişehir Ticaret Merkezinde bulunan ofisimiz ve Sasalı Sanayi Sitesi’ndeki imalathanemizle, İzmir ve Ege bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye geneline profesyonel ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Mühendislik kadrosu güçlü bir uzay çatı firması olarak, iş profesyonelliğinden ödün vermeden, her gün öğrenme ve çalışma arzumuz ile müşterilerimize özel, yerinde çözümler geliştiriyoruz. Teknolojik yenilikleri, müşterilerimize, ekonomik ve estetik çözümler sunabilmek için önemsiyoruz.

Norm Teknik olarak, mevcutta projelendirilmiş işlerinize talip olduğumuz gibi, henüz fikir aşamasındaki işleriniz için de projelendirme ve teknik şartnamelerin oluşturulmasına destek veriyoruz.

Projenizle ilgili olarak ücretsiz keşif ve teklif almak için bizimle iletişme geçin

İzmir uzay çatı firması
Uzay çatı proje tasarım
Uzay çatı yapım firması

Vizyonumuz-Misyonumuz

Norm Uzay Çatı firması olarak yurt içi ve yurt dışı uzay kafes sistem çatı uygulamalarında uluslar arası standartlara uygun proje ve üretim yaparak adımızı en üst düzeye taşımak yurt içinde ve yurt dışında takdir gören projelerimizle hizmet vermek hedefimizdir. Çalışanlarımız tüm projelerimizde kendimizi geliştirme bilincinde, dürüst, çağdaş ileri görüşlü, dünya ile bütünleşmiş modern demokratik, teknolojiyi sürekli takip eden bireylerdir. Çalışanlarımızın güvenliği ve mutluluğu ile müşteri memnuniyetinin sağlanması en başta gelen ilkemizdir

20 yılın üzerinde faaliyet gösterdiğimiz, çelik ve uzay çatı projelerindeki tecrübemizle, her yıl onlarca yeni yapılar inşaa ediyoruz. Firmamız, yaptığımız her proje ile ilk günkü heyecan, sürekli olarak emniyetli, kaliteli ve estetik prensipleri içerisinde zamanında doğru bir biçimde gerçekleştirerek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan hizmetler sunmak en büyük uğraşımızdır.

Uzay Çatı Proje, İmalat ve Montaj Kabiliyetimiz

uzay çatı kalite belgeli iso

SERTİFİKALARIMIZ

uzay çatı kalite belgeli iso 2
uzay çatı kalite belgeli iso 3

Ofisimiz ve İmalat Alanımız

Norm Uzay çatı olarak uzay çatı ve çelik konstrüksiyon işlerine anahtar teslimi hizmet sunmaktayız. Mühendislik firması olarak ofisimiz ve atölyemiz İzmir Yenişehir Ticaret Merkezi içerisinde bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sasalı Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan atölyemizde uzay çatı imalatlarını yapmaktayız.

Haritadaki Yerimiz için Tıklayın

Referanslarımız

uzay çatı yapan firmalar 1
uzay çatı yapan firmalar 2
uzay çatı yapan firmalar 3
uzay çatı yapan firmalar 4
uzay çatı yapan firmalar 5
uzay çatı yapan firmalar 6
uzay çatı yapan firmalar 7
uzay çatı yapan firmalar 8
uzay çatı yapan firmalar 9
uzay çatı yapan firmalar 10
uzay çatı yapan firmalar 11
 • Uzay çatı sistemleri
 • Uzay çatı fiyatları
 • Uzay çatı bağlantı elemanları
 • Uzay çatı firmaları 
 • Uzay kafes çatı sistemleri
 • Uzay kafes sistem detayı
 • Uzay kafes çatı planı 
 • Uzay kafes çatı
 • Uzay kafes sistem ölçüleri
 • Uzay kafes sistem elemanları
 • Uzay kafes sistem avantajları
 • Uzay kafes sistem firmaları
Norm Uzay Çatı bir Norm Teknik Makina Ltd. Şti. firmasının markasıdır.
Norm Teknik Makina'ya ait diğer grup şirketleri;
Spor tesisleri ve halı sahaların yapımı için Norm Sport ve Özel Makina İmalatı için NormTech sitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Uzay çatı ile alakalı daha önce yayınlanmakta olan sitemiz uzaycati.gen.tr ve Spor Ekipmanları, fileler ve ağların satışı için fileagizmir.com